Magazin

5 ay önce gizli bir şekilde evlendiği Mehmet Dinçerler ile boşanma kararı alan Hadise, önceki akşam Ulus’ta objektiflere takıldı. Oldukça keyifsiz olduğu görülen şarkıcı, basın mensuplarını fark edince yüzünü gizlemeye çalıştı.

[ad_1]

Geçtiğimiz nisan ayında sadece yakın çevrelerini davet ederek nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler‘in mutluluğu kısa sürdü. Bir süredir boşanacakları yönündeki iddia ile gündeme gelen ikili, dün peş peşe açıklamalar yaparak boşanacaklarını duyurdu.

Instagram hesabından ayrılık kararını duyuran Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Hadise’nin ardından paylaşım yapan Mehmet Dinçerler ise hakkında iddialara cevap verdi. Hadise’nin kıyafet tercihlerine müdahale ederek sanat hayatına karıştığı ve boşanma kararının ardından şarkıcıdan yüzk ve altınları geri istediği ileri sürülen Dinçerler, “Şahsıma yapılan yakıştırmalar haksızlık. İlişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını en çok destekleyen kişi bendim. Konserlerini ailemle birlikte en önden gururla izledim. O yüzden ortaya atılan iddialar beni şaşırttı. Evliliğimizi sonlandırma kararı ortak görüşümüzdür. Hadise’den hiçbir talebim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten saygı rica ediyorum” dedi.

Şarkıcı Hadise, boşanma kararı sonrası ilk kez görüntülendi

Hadise Açıkgöz, boşanmak için avukatı Hakan Öncel aracılığıyla dün Beykoz 2. Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulundu. Mahkemeye sunulan dilekçede, “Davalı tarafın bu davranışları, zaman içerisinde psikolojik baskı boyutuna ulaşmıştır. Bu psikolojik baskılar müvekkili oldukça yıpratmış ve sadece kişisel hayatını değil, kamuoyuna yansıdığı üzere sanat hayatını da etkileyecek boyuta varmıştır. Bu nedenle, taraflar arasında karşılıklı olarak uyumsuzluklar kendini göstermiş, ayrı yaşamaya başlamışlar ve evlilikleri fiilen sona ermiştir. Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildir” denildi.

Açıklamasında “Anlaşarak sonlandıramadık” diyerek kafa karıştıran Hadise, önceki akşam Ulus’ta bir mekan çıkışı görüntülendi. Trafikte görüntülenen Hadise, yüzünü eliyle gizlemeye çalıştı. Şarkıcının bir hayli moralsiz olduğu gözlendi.

Şarkıcı Hadise, boşanma kararı sonrası ilk kez görüntülendi

Şarkıcı Hadise, boşanma kararı sonrası ilk kez görüntülendi

Şarkıcı Hadise, boşanma kararı sonrası ilk kez görüntülendi

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Mehmet Dinçerler Belçika Hadise Ulus Magazin Haberler



[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu