Spor

Aston Villa’nın yıldız futbolcusu Douglas Luiz, kendisi gibi futbolcu olan kız arkadaşı Alisha Lehmann’ın kalçalarına zum yapılmış bir gol sevinci videosunu 2.2 milyon takipçili hesabından paylaşan 71 yaşındaki televizyon sunucusu Milton Neves’e tepki gösterdi. Ünlü sunucuya sert ifadelerle yüklenen Luiz, “Hem yaşlısın hem de yıllardır futbolun içindesin ve kadın futboluna, özellikle de futbolcunun kendisine saygısızlık yapılan bir videoyu paylaşıyorsun. Saygı nedir öğrenememişsin” dedi.

[ad_1]

Brezilya’da bir televizyon kanalında sunuculuk yapan 71 yaşındaki Milton Neves’in ünlü kadın futbolcu Alisha Lehmann’ın gol sevinci videosunu paylaşmasına tepki yağdı. Neves’e en sert reaksiyon ise Lehmann’ın sevgilisi Aston Villa’da top koşturan Douglas Luiz’den geldi.

SUNUCUDAN OLAY PAYLAŞIM

Milton Neves, sosyal medya hesabından Aston Villa Kadın Futbol Takımı’nın yıldız futbolcusu Alisha Lehmann’ın gol sevincinde zıplayıp arkasını döndüğü anlarda kalçalarına zum yapılan bir videoyu paylaştı. Neves ayrıca paylaşımına “İzle ve gör” notunu düştü.

71 yaşındaki erkek sunucu, kadın futbolcunun kalçalarına zum yapılmış videoyu paylaşınca ortalık karıştı

“SAYGI NEDİR ÖĞRENEMEMİŞSİN”

71 yaşındaki televizyon sunucusuna en sert tepkiyi ise sevgilisi Aston Villa’nın yıldız futbolcusu Douglas Luiz gösterdi. Luiz, Neves’in paylaşımını alıntılayarak “Hem yaşlısın hem de yıllardır futbolun içindesin. Kadın futboluna, özellikle de futbolcunun kendisine saygısızlık yapılmış bir videoyu paylaşıyorsun. O benim kız arkadaşım. Saygı nedir öğrenememişsin, bu saçmalık.” dedi. Luiz’in bu tepkisi sonrası Neves, paylaşımını sildi.

71 yaşındaki erkek sunucu, kadın futbolcunun kalçalarına zum yapılmış videoyu paylaşınca ortalık karıştı

71 yaşındaki erkek sunucu, kadın futbolcunun kalçalarına zum yapılan videoyu paylaşınca ortalık karıştıAlisha Lehmann

71 yaşındaki erkek sunucu, kadın futbolcunun kalçalarına zum yapılan videoyu paylaşınca ortalık karıştıAlisha Lehmann

71 yaşındaki erkek sunucu, kadın futbolcunun kalçalarına zum yapılan videoyu paylaşınca ortalık karıştıDouglas Luiz-Alisha Lehmann

Haberler.com – Spor

Aston Villa FC Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu