Spor

Barcelona’nın, genç yıldızı Gavi’nin imza töreninde şaşırtan olay. Katalanlar ile 5 yıllık sözleşme yenileyen İspanyol futbolcu, kendisiyle yüz yüze tanışma fırsatını en iyi şekilde kullanan hayranını geri çevirmedi.

[ad_1]

Barcelona altyapısı La Masia’den yetişen ve son yılların en önemli genç yıldızlarından olan Gavi, kendisini Katalan ekibine bağlayan 5 yıllık yeni bir sözleşmeye imza attı. 18 yaşındaki futbolcu için Camp Nou’da düzenlenen törende, imza almak için gelen bir kadın hayranı Gavi’ye üzerinde telefon numarası ve Instagram adresinin bulunduğu bir kağıt uzattı. Kağıdı geri çevirmeyen genç futbolcu, kadın hayranıyla fotoğraf çektirdi.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Gavi’nin kendisini 5 yıl Katalan ekibine bağlayan imzayı atmasıyla hayranları çoğaldı. Hayranlarında biri ise 18 yaşındaki futbolcuyu şaşkına uğrattı. Bir kadın hayranın, İspanyol futbolcuya Barcelona bayrağını imzalattığı sırada telefon numarası ve Instagram hesabının yazılı olduğu kağıdı eline tutuşturması dikkatleri çekti. Kağıdı geri çevirmeyen İspanyol orta saha, daha sonra hayranıyla fotoğraf çekildi. Kameralara yansıyan görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Video milyonlarca kişi tarafından tıklandı.

Barcelona'nın yıldızı Gavi, imza töreninde kadın hayranının yaptığı cesur hareketle neye uğradığını şaşırdı

Barcelona'nın yıldızı Gavi, imza töreninde kadın hayranının yaptığı cesur hareketle neye uğradığını şaşırdı

PEDRİ,FATİ,ARAJUO’DAN SONRA O DA 1 MİLYAR EURO

Ayrıca 5 yıl daha uzatılan sözleşmede Gavi’nin, Katalan ekibinden serbest kalabilmesi için bedeli 1 milyar Euro olarak belirlendi. Barcelona bu politikayı, daha önce altyapısında yetişen Pedri, Ansu Fati ve Arajuo içinde yapmıştı.

Haberler.com / Elif SılaSpor

Barcelona Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu