Spor

Beşiktaş’ın Brezilya’lı orta saha oyuncusu Josef de Souza, derbi öncesi konuştu. Beinsports’a konuşan tecrübeli oyuncu, gol yemeden Fenerbahçe karşısında galip gelmeleri gerektiğini söyledi. Rakip olmadan biz bir hiçiz diyen Josef de Souza, “Birbirimizi yenmeye çalışacağız ama hep saygı içinde olacağız.” dedi.

[ad_1]

Pazar günü Fenerbahçe‘yi ağırlayacak Beşiktaş’ta Josef de Souza soruları yanıtladı. “Taraftarımızla beraber, o galibiyeti almış bir şekilde içeri gireceğimizi hayal ediyorum” diyen Souza, “Gol yemememiz gerekiyor. Gol yemeden kazanmayı hayal ediyorum öz güvenimiz açısından. İyi bir futbol görmek istiyorum. Savaşan bir takım olacağız o maçta.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş kariyerindeki 4. Fenerbahçe maçı olduğunu belirten Josef de Souza, “Beşiktaş kariyerimdeki 4. Fenerbahçe maçı. Fenerbahçe’ye büyük saygı duyuyorum ama şu an Beşiktaş’ın futbolcusuyum. Geçen sene gollerden sonra sevindiğim için eleştirdiler ama ben Beşiktaş’ın futbolcusuyum.” dedi.

Beşiktaş Teknik direktörü Valerien Ismael’in hırslı bir hoca olduğunu söyleyen tecrübeli orta saha oyuncusu, “Her zaman gelişime açık bir hoca. Valerien Ismael, tutkusu, hırsı ve takıma vermek istedikleriyle çok önemli biri. Bizim de ona, onun da bize ihtiyacı var. Bizimle beraber çok iyi çalışan bir teknik direktörümüz var.” şeklinde konuştu.

Josef de Souza derbi öncesi soruları yanıtladı: Savaşan bir takım olacağız

Süper Lig’de oynanan Ankaragücü maçında çıkan olaylara da değinen Josef de Souza, “Ben duygularını yoğun yaşayan bir insanım. O maçta olanlar, beni çok üzdü. Ama asıl beni üzen orada aldığım cezaydı. O ceza kabul edilebilir bir ceza değildi. Hiçbir futbolcu, benim yaptığımdan hareketten dolayı ceza almamalı.” ifadelerine yer verdi.

Haberler.com / Hüseyin İzciSpor

Josef de Souza Fenerbahçe Beşiktaş Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu