Spor

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçeli futbolcu Arda Güler hakkında düşüncelerini paylaştı. Genç yıldızdan övgüyle bahseden Yalçın, “Arda Güler, benim gözümle gördüğüm en yetenekli yerli futbolcu. İnanılmaz yetenekli bir oyuncu. Bir aksilik olmazsa bence çok büyük oyuncu olur Arda Güler, Avrupa’ya gider.” dedi.

[ad_1]

Beşiktaş ile yollarını ayırdıktan sonra uzun süre sessizliğini koruyan teknik direktör Sergen Yalçın, Candaş Tolga Işık’ın TV100’de yayınlanan Az Önce Konuştum programında açıklamalarda bulundu. Deneyimli hocanın, Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler için dedikleri dikkat çekti.

Sergen Yalçın’ın Arda Güler için dedikleri şöyle:

“Arda Güler, benim gözümle gördüğüm en yetenekli yerli futbolcu. İnanılmaz yetenekli bir oyuncu. Bir aksilik olmazsa bence çok büyük oyuncu olur Arda Güler, Avrupa’ya gider. Yıldız oyuncu. Biz herkese ‘yıldız’ diyoruz ama bu öyle değil. İnşallah bozulmaz, sağlam gider. Avrupa’da büyük işler yapabilir.

Hocası her gün onunla beraber, bizden daha iyi bilir. Bizim yorum yapmamız doğru olmaz. Antrenmanını, maçını, yemeğini, fizik gücünü görüyor. Arda Güler, inşallah beni geçer, geçsin. Çok daha büyük bir futbolcu olsun. İzlemenin zevkini yaşayalım.

Son 10 dakikalık bölümde Arda Güler oyuna girdi, seyrettim. Ben başka gözle bakarım oyuncuya. Topu alışına, ne düşündüğüne, nereye atıyor diye düşünüyorum. Kafası çok çalışıyor Arda Güler’in. Arda Güler inşallah 1-2 sene sonra Avrupa’ya, Real Madrid’e gider. Ülkemizi temsil eder. Hepimiz gurur duyarız. Ben böyle olmasını isterim.”

Haberler.com / Ali GülhanSpor

Sergen Yalçın Fenerbahçe Arda Güler Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu