Spor

Beşiktaş’ın İngiliz ekibi Southampton’dan kadrosuna kattığı Nathan Redmond, İngiliz basınına önemli açıklamalarda bulundu. Redmond, yaptığı açıklamada Siyah-Beyazlı ekipte forma giymenin nasıl bir duygu olduğundan bahsederken, “Premier Lig’den özür dilerim ama Avrupa’da bundan daha iyi bir atmosfer yok.” ifadelerini kullandı.

[ad_1]

Beşiktaş‘ın Southampton’dan kadrosuna kattığı İngiliz isim Nathan Redmond, kendi ülkesinin basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. 28 yaşındaki futbolcu, atmosfer karşısında yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

Beşiktaş’ın yaz dönemi transferlerinin en önemli futbolcularından olan Nathan Redmond, İngiliz basınına verdiği demeçlerde Türkiye’de ki atmosferden nasıl etkilendiğini anlattı. Redmond, “Durmadan tezahüratların yapılması, top rakipteyken sürekli ıslık çalınması inanılmazdı, adeta sağır oldum. Premier Lig’den özür dilerim ama Avrupa’da bundan daha iyi bir atmosfer yok.” ifadelerini dile getirdi.

İşte Siyah-Beyazlı ekibin yeni transferi Nathan Redmond’un açıklamalarından satır başları;

“Bu benim sahip olduğum konfor alanımdan çıkmak için bir şanstı. Tesadüf eseri uçağı beklerken David Beckham ile karşılaştım. Onunla bu konu hakkında konuştum ve kariyerinin en güzel anılarından bazılarının yurtdışında oynarken olduğunu belirtti.

Muhtemelen benimle benzer bir pozisyondaydı. Yeni bir başlangıcın ve farklı bir şeyin tadını çıkarmak ve yeni bir şeyler öğrenmek için İngiltere’nin dışına çıkmak istedi.

Şimdiyse bu harika şehri, kültürü ve bu kadar insanı kendisine aşık eden takımımı daha yakından tanımak için sabırsızlanıyorum.”

Haberler.com / Elif SılaSpor

Beşiktaş Futbol Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu