Magazin

Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Hayat Bilgisi dizisinde Kopil karakterini oynayan ve hafızalara kazınan Serhan Arslan, Nazlı Ceren Köksal ile nikah masasına oturdu.

[ad_1]

Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi ve Yahşi Cazibe gibi sevilen projelerden tanıdığımız ünlü oyuncu Serhan Arslan, uzun süredir modacı Nazlı Ceren Köksal ile aşk yaşıyordu.

ATİNA’DA MUTLULUĞA EVET DEDİLER

İkili, Yunanistan’ın başkenti Atina’da dünya evine girdi. Arslan ile Köksal’ı bu mutlu gününde yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Hayat Bilgisi'nin Kopil'i Serhan Arslan sessiz sedasız evlendi

SERHAN ARSLAN KİMDİR?

Serhan Arslan (d. 15 Ocak 1981, İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur. Henüz 8 yaşında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyunculuğa başladı. Londra’da, Central Saint Martin ve East 15 Acting School’da oyunculuk üzerine atölye çalışmalarına katıldı. San Francisco’da, The Actors Center of San Francisco’da çalıştı. Berlin Film Festival/Berlinale Talent Campus’e ülkemizden seçilen ilk oyuncu oldu.

Hayat Bilgisi'nin Kopil'i Serhan Arslan sessiz sedasız evlendi

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı ‘Kopil’ karakteri ile şöhrete kavuştu. Cennet Mahallesi, Akasya Durağı, Emret Komutanım ve Yahşi Cazibe gibi sevilen projelerde rol aldı. Serhan Arslan, modacı Nazlı Ceren Köksal ile evlidir.

Hayat Bilgisi'nin Kopil'i Serhan Arslan sessiz sedasız evlendi

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Nazlı Ceren Köksal Cennet Mahallesi Serhan Arslan Hayat Bilgisi Magazin Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu