Londra ve Avrupa’da birçok alanda şirkete sahip olan Umut Bozbeyli’nin, mobil oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan şirketi Börü Games, bomba gibi bir oyunla gelmeye hazırlanıyor.

Hayvanların kurtarılmasının amaçlandığı oyunda, özellikle Türkiye’deki sokak hayvanlarına dikkat etmek isteniyor. Oyunun yayınlanmasından sonra elde edilecek gelirin bir kısmı da sokak hayvanlarına harcanacak.

2 ay içinde çıkması beklenen oyun, şimdiden yarattığı gizemle oyun dünyasında heyecan yaratmaya başladı. Oyun, App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilecek.

Alanında en iyisi olma iddiasıyla çalışan Börü Games’in CEO’su Umut Bozbeyli, mobil oyun oynayan herkesin Börü Games oyunlarından en az birini oynayacakları vizyonuyla çalışmalarına devam ediyor.

220 milyon sterline alınan Börü Games’in, 2024 sonunda 1 milyar sterlin değerleme alması bekleniyor. Şirket, her geçen gün büyüyen hedefleriyle Decacorn olmayı hedefliyor.

UMUT BOZBEYLİ KİMDİR?
Başarılı iş insanı Umut Bozbeyli, Londra ve Avrupa’da çok sayıda şirketin sahibidir. Londra’nın Greenwich bölgesinde yaşayan Bozbeyli, hem bir bahis şirketinin ortağı hem de inşaat, gayrimenkul, çelik sanayi gibi alanlarda da çalışmalarına devam ediyor.