Spor

Cristiano Ronaldo’nun Instagram’dan yaptığı sauna paylaşımı gündem oldu. Fotoğrafa dikkatli bakan Portekizli yıldızın hayranları, ojeli tırnaklara takıldı. Oje konusu hakkında sosyal medyada çeşitli tartışmalar yaşandı.

[ad_1]

Suudi Arabistan takımı Al-Nassr’a imza atarak Avrupa futbol gündeminden uzaklaşan Cristiano Ronaldo, sosyal medyadaki gücü sayesinde popülerliğini kaybetmiyor. 38 yaşındaki yıldızın son sauna paylaşımı hem sosyal medyada hem dünya basınında gündem oldu.

Cristiano Ronaldo’nun ayak parmaklarının ojeli olduğunu gören hayranları sosyal medyada tartışma yaşadı. İngiliz ve Alman basını ise Ronaldo’nun neden oje sürdüğüne dair çeşitli bilgiler paylaştı.

Herkes aynı noktaya takıldı! Ronaldo'nun hayranları sauna pozunda olağandışı bir detay yakaladı

Bild’in yaptığı haberde, “En iyi atletlerin çoğu, saatlerce terli ayakkabılar içinde kaldıklarında tırnaklarını mantar ve bakterileden korumak için bu işlemi yapıyor. Tırnak batması veya kaybı gibi sorunlara karşı da bir koruma sağlıyor” ifadeleri yer aldı.

Herkes aynı noktaya takıldı! Ronaldo'nun hayranları sauna pozunda olağandışı bir detay yakaladı

Cristiano Ronaldo yıllar önce yine ojeli tırnaklarıyla gündem olmuştu. Portekizli yıldızın görsel amaçlı olarak böyle bir şey yaptığı konuşulmuştu.

Al-Nassr ile 2 yıllık kontratı olan Cristiano Ronaldo, bu mukavelenin sonunda toplam 400 milyon dolar kazanacak. Bonus rakamları bu ücrete eklenmiş değil.

Cristiano Ronaldo ile iletişimi en başından problemli başlayan teknik direktör Rudi Garcia, geçtiğimiz günlerde kulüpten gönderildi.

Portekiz Milli Futbol Takımı Cristiano Ronaldo Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu