Deplasmanda oynadığı olaylı Bursa spor maçının ardından Amed spor lige Afyon spor maçıyla dönüyor. Şanlıurfa maçı sonrasında çıkan olaylar nedeniyle Amed spor, bu karşılaşmayı seyircisiz oynayacak. Bursa spor maçıyla ilgili Amed spor‘a verilmiş bir ceza bulunmuyor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler, ligin 26. haftasında Cumartesi günü Saat 14.00’te Afyon spor‘u konuk edecek. Şanlıurfa maçı sonrasında çıkan saha olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama ceza alan yeşil-kırmızılılar, bu hafta seyircisiz oynayacak.

Amed Sportif Faaliyetler Afyonspor maçı seyircisiz oynanacak

Amed spor Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri, Şehmus Özer Spor Tesisleri’nde yapılan antrenman sonrası Sporculara tatlı ikram ederek, destek ziyaretinde bulundu.

Amed spor Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırım, “Bursa’da yaşadığımız olaylarda bizleri yalnız bırakmayan Yüksek İstişare Kurulu üyelerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarına, spor taban birliğine, bizim gözümüz kulağımız olan basınımıza ve her zaman her yerde yanımızda bulunan 12. adam olarak destek olan muhteşem taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Amedspor, seyircisiz oynayacağı Afyonspor karşılaşması öncesi hazırlıklarına Şehmus Özer Spor Tesisleri’nde Teknik Direktör Ahmet Yıldırım gözetiminde yaptığı antrenmanla devam etti. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından geniş alan pas çalışmaları yapan takım, antrenmanın son bölümde ise 3 grup halinde yarım sahada çift kale maç yaptı. Antrenman düz koşu ile bitti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ömer ÖzarslanSpor

Diyarbakır Şanlıurfa Amedspor Spor Spor Haberler
Source link