Spor

Ekonomik ve sportif olarak ihtişamlı günlerinden uzak olan Barcelona, kulüp kanalı Barça TV’yi kapatıyor. Lionel Messi’yi transfer etmek isteyen Katalan devinde pek çok futbolcunun maaşında fedakarlık yapması bekleniyor.

[ad_1]

Bu sezon La Liga’da şampiyonluğa koşan Barcelona‘da ekonomik sıkıntılar devam ediyor. Avrupa’da alınan üst üste başarısız sonuçların ardından bu sezon ligdeki performans yüzleri güldürse de ekonomiye deva olmadı.

Mundo Deportivo’da yer alan habere göre; Mali sorunlar yaşayan Barcelona, tasarrufa gitmek için kulüp kanalı olan Barça TV’yi kapatacak.

İspanya’nın Barcelona Kulübü, 1996 yılında kurulan resmi televizyon kanalı Barça TV’yi 30 Haziran’da kapatacak. 30 Haziran’dan itibaren Barça TV’nin yayınlarını duracak ve buradaki 120 ile 140 çalışanının işine son verilecek.

Messi'yi isteyen Barcelona, tasarruf için kulüp kanalı Barça TV'yi kapatıyor

Önümüzdeki sezon futbolcu sözleşmelerinde radikal kararlar alınacak. Taraftarların ısrarla istediği Messi’yi takıma döndürmek için futbolcular da fedakarlık yapmaya hazır.

Lionel Messi‘nin olası transferiyle maaş dengesi hayli sarsılacak. Eski futbolcular, maaşlarında fedakarlık yapmaya hazır. Takımın en çok kazananlarından Busquets ve Alba, başta kendileri olmak üzere pek çok futbolcunun fedakarlık yapmaya hazır olduğunu Messi’ye söyledi.

Lionel Messi Barcelona Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu