Magazin

Ekranlarda bir dönemin ünlü spikerleri arasında yer alan Korcan Karar, geçtiğimiz aylarda şekerinin yükselmesinin ardından hastaneye kaldırılmış ve kangren olan ayak parmakları kesilmişti. Karar’ın iyileştiği ve eskisi gibi yürümeye başladığı öğrenildi.

[ad_1]

Türk televizyonlarında bir dönem ATV ve Show TV ekranlarında ana haber bültenini sunan Korcan Karar,2014 yılında taraflı davranıldığını belirterek istifa kararı aldı.

Ekran macerasını noktalayıp memleketi İzmir’e yerleşen ünlü spiker, bir yandan da sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Gazeteci Uğur Dündar, geçtiğimiz aylarda köşe yazısında Karar’ın kangren olduğunu duyurdu.

Dündar yazısında, Korcan Karar’ın şekerinin yükseldiğini, ayak parmağında kangren olduğunu ve kesilmek zorunda kaldığını açıklamıştı. Haberler.com’dan Barış Yahya Çinçin’in haberine göre hatta Karar’ın hastaneden bir fotoğrafı da ortaya çıktı.

Ameliyatının üzerinden uzun bir süre geçen Korcan Karar, iyileşti ve yeniden yürümeye başladı. Karar’ın son sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Ünlü spiker Korcan Karar'ın parmakları kesilmişti, son durumu netlik kazandı

Korcan Karar Ameliyat Show Tv Magazin Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu