Spor

Fenerbahçe’de büyük bir değişim yaratan ve sarı-lacivertli takımı taraftarın özlemini duyduğu rakibini boğan, hücum ve gol odaklı bir ekip haline getiren teknik direktör Jorge Jesus’un için bomba bir iddia gündeme geldi. Portekizli çalıştırıcının ülkesinde çıkan bir haberde sezon sonu sözleşmesinin sona ermesiyle birlikte Atletico Mineiro’ya geri döneceği öne sürüldü. Ancak Brezilya ekibinin kulüp yetkilileri bunların spekülasyon olduğunu belirtirken, iddiaları kesin bir dille yalanladı.

[ad_1]

Sezon başında Fenerbahçe‘nin başına geçen Jorge Jesus, kısa süre içerisinde yaptıklarıyla taraftarın gönlünde ayrı bir yere çoktan ismini kazıdı. Portekizli çalıştırıcı için ülkesinde çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Fanatik’in Record’dan aktardığı habere göre, Jorge Jesus‘un Fenerbahçe‘den bu sezon sonu sözleşmesi sona erince ayrılacağı iddia edildi. Portekizli çalıştırıcının Atletico Mineiro’ya geri döneceği öne sürülürken, iddialar kısa süre içerisinde yalanlandı.

ESPN’de yer alan habere göre Atletico Mineiro yetkilileri iddiaları kesin bir dille yalanlarken, bunların sadece spekülasyondan ibaret olduğunu belirtti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un ise Jorge Jesus ile ilgili bambaşka planları var. Koç, Dünya Kupası için verilen arada Portekizli çalıştırıcı ile masaya oturup sözleşme yenileme görüşmeleri gerçekleştirebilir. Jorge Jesus’un Fenerbahçe il olan sözleşmesi Haziran 2013’te sona erecek.

Haberler.com – Spor

Jorge Jesus Fenerbahçe Portekiz Brezilya Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu