Spor

Fenerbahçe’nin Alanyaspor’u 5-0 yendiği maçta 1 gol atan Gustavo Henrique, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Çok mutlu olduğunu belirten Brezilyalı savunmacı, “Kızım, ailem herkes bana şans getiriyor. Çok büyük mutluluk oldu takıma katkı sağlamak. Ailem tribünde, ben sahada Fenerbahçe’ye yardım etmeye çalıştık ve kazandık.” dedi.

[ad_1]

Fenerbahçe, sahasında Alanyaspor’u 5-0 yenerek milli araya 3 puanla girdi. Karşılaşmada 1 gole imza atan başarılı savunmacı Gustavo Henrique, mücadele sonunda açıklamalarda bulundu.

“KIZIM BANA ŞANS GETİRİYOR”

Röportaja kızı ile birlikte katılan Henrique, “Çok mutluyum. Kızım, ailem herkes bana şans getiriyor. Çok büyük mutluluk oldu takıma katkı sağlamak. Ailem tribünde, ben sahada Fenerbahçe’ye yardım etmeye çalıştık ve kazandık.” dedi.

“TÜRK FUTBOLUNA ADAPTE OLUYORUM”

Henrique sözlerini, “Takım arkadaşlarımla beraber oynarken onlardan sahada bir güven alıyorum. Gün geçtikçe daha hızlı adapte oluyorum. Türk futboluna adapte oluyorum. Her gün takım arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar. Birbirimize özgüven aşılıyoruz Fenerbahçe’yi istediği hedeflere ulaştırmak adına.” diyerek noktaladı.

Haberler.com – Spor

Gustavo Henrique Fenerbahçe Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu