Spor

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, futbolu bırakan eski futbolcuları Arda Turan’ın jübilesi hakkında konuştu. Timur, Arda Turan hakkında “Türkiye’nin gurur duyması gereken Galatasaraylı bir futbolcu. Bizim akademimizden yetişti. Tabii ki jübile düşünüyoruz.” dedi

[ad_1]

Sarı-kırmızılı kulübün YouTube kanalına konuşan Erden Timur bir taraftarın “Arda Turan jübile yapacak mı?” sorusuna yanıt verdi. verdi. Timur konu hakkında “Türkiye’nin gurur duyması gereken Galatasaraylı bir futbolcu. Bizim akademimizden yetişti. Tabii ki jübile düşünüyoruz. Barcelona, Atletico Madrid gibi takımlarda oynamış, Avrupa’da şampiyonluklar yaşamış. Galatasaray’a emek vermiş ve jübile yapmamış oyuncularımız var. Onlara da bir şeyler yapmamız gerekir diye düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

“GARANTİ OYUNCULARA İHTİYACIMIZ VARDI”

Erden Timur, gelecek sezonun yapılanmasıyla ilgili planları da şimdiden düşündüklerini aktararak, “Bizim bu sene garanti oyunculara ihtiyacımız vardı. Bu garanti oyuncularla kısa süreli sözleşme imzalamamız lazımdı. 4 oyuncumuzun sözleşmesi 1 yıllık. Maaş olarak da aslında yüksek maaşlar almıyorlar.

“FARKLI STRATEJİLERİMİZ VAR”

Maaşlar düştü, bonuslar kısmı çok ufak rakamlar. Gelecek yılı planlamak için bu sözleşmeleri yaptık. Gelecek yıl için çok önemli planlar yapıyoruz. Zamanımız var. Farklı stratejilerimiz var. Yurtdışındaki çalışmalarımızı da 7 ayrı bölgeye ayıracağız.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Erkan TiryakiSpor

Erden Timur Galatasaray Sportif AŞ Arda Turan Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu