Spor

Galatasaray’ın elektronik spor takımı Galatasaray Espor, Valorant takımı için yeni transferini duyurdu. Team Galakticos’tan gelen Utku Onur “DeadInk” Aydın’ın takımda stand-in olarak yer alacağı açıklanırken transfer haberi ise taraftarı sevindirdi.

[ad_1]

Red Bull Home ground turnuvasında B grubunda yer alan Galatasaray Espor’un gruplardan çıkamamasından sonra Valorant takımını için yeni transferini duyurdu.

Galatasaray Espor’un Twitter hesabından yaptığı transfer duyurusunda, “Valorant takımımızın yeni oyuncusu Utku Onur “DeadInk” Aydın’a hoş geldin diyoruz! Bir süre takımımızda stad-in olarak yer alan oyuncumuz ilerleyen süreçte de bizlerle olacak. Aramıza hoş geldin Utku!” sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Ayrıca transfer sürecindeki yaklaşımlarından dolayı Galatasaray Espor, Utku’nun eski takımı Team Galakticos yönetimine teşekkür etti.

Transfer haberi taraftarı sevindirdi! Galatasaray Espor'dan yeni transfer geldi

Team Galakticos’tan Galatasaray Espor’a transfer olan Utku Onur, Twitter hesabından “Yeni maceralar başlasın” şeklinde açıklamada bulundu

Transfer haberi taraftarı sevindirdi! Galatasaray Espor'dan yeni transfer geldi

Utku, Sarı-Kırmızı formayla ilk maçına 4 Ekim Salı günü saat 17.00’de oynanacak ESA Open Fire Stand United turnuvasında B grubundan çıkma mücadelesi için S2G Esports ekibine karşı oynayacak.

Transfer haberi taraftarı sevindirdi! Galatasaray Espor'dan yeni transfer geldi

Valorant Gamegar Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu