Magazin

Geçtiğimiz aylarda konserlerinin iptal edilmesiyle gündeme gelen ünlü şarkıcı Melek Mosso, sosyal medyada yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Çocukluk fotoğrafını paylaşan Mosso, kulaklarına gelen yorumların ardından paylaşımına “Estetik ameliyat yok” notunu düştü.

[ad_1]

Ünlülerin çocukluk ve gençlik yıllarına ait fotoğraflar, sosyal medyanın en çok ilgi gören paylaşımları arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı Melek Mosso, yıllar öncesine ait bir fotoğrafını paylaşarak hayranlarını şaşırtan son isim oldu.

“ARKADAŞLAR UMUDUNUZU KAYBETMEYİN”

İlkokula gittiği döneme ait bir vesikalık fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Mosso, altına şu notu düştü: “Arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin! (Şaka bir yana artık bizler ana baba oluyoruz. Çocuk zorbalığı diye bir şey var ve çok gerçek. Ben buna yıllarca maruz kaldım. Çocuklarınıza farklılıkları sevmeyi, arkadaşlarına kötü davranmamayı ve sevmeyi öğretin. Öptüm)

“ESTETİK AMELİYAT YOK”

Paylaşımının ardından gelen “Estetik yaptırmış” yorumları üzerine notuna eklemeye yapan ünlü şarkıcı, “Düzeltme not: Estetik ameliyat yok, bazıları para var, çare var hödö hödö yazmış. Büyüdükçe düzeldi. O yüzden diyorum umudunuzu kaybetmeyin diye” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım;

Melek Mosso çocukluk fotoğrafını paylaştı, herkes kulaklarına odaklandı

Ünlü şarkıcı Melek Mosso çocukluk fotoğrafını paylaştı, herkes kulaklarına odaklandı

Ünlü şarkıcı Melek Mosso çocukluk fotoğrafını paylaştı, herkes kulaklarına odaklandı

Haberler.com – Magazin

Melek Mosso Magazin Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu