Son olarak Beşiktaş’ı çalıştıran ve siyah beyazlıları 2020-21 sezonunda şampiyon yapan fakat geçen sezon alınan başarısız sonuçların ardından siyah-beyazlı takımdan ayrılan başarılı teknik adam Sergen Yalçın, Abdullah Avcı‘nın istifasının ardından Trabzonspor‘un başına geçeceği iddiaları hakkında sessizliğini bozdu.

Trabzonspor son günlerde birbiri ardına gelen istifalarla sarsıldı. Önce Ahmet Ağaoğlu, başkanlık görevini bıraktığını açıkladı. Kongre kararı alınır alınmaz bir istifa haberi daha geldi. Şampiyonluk sevinci yaşayan Abdullah Avcı bordo mavililer ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Teknik direktör arayışına giren Trabzonspor ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş’ı şampiyon yapan Sergen Yalçın’ın bordo mavili ekibin başına geçeceği öne sürüldü.

tv100’den Mehmet Batuhan Ağır, ünlü teknik direktör Sergen Yalçın’a bu iddiayı sordu. Ağır, “Hocam Trabzonspor ile isminiz geçiyor. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna Sergen Yalçın, “Henüz bir teklif almadım” dedi.

Ağır’ın, “Peki teklif gelirse Trabzonspor’a sıcak bakar mısınız” sorusu üzerine Yalçın, sözlerini tekrarlayarak “Henüz teklif almadım” yanıtını verdi.

Sergen Yalçın Abdullah Avcı Trabzonspor Beşiktaş Spor Haberler
Source link