Danimarkalı futbolcu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Uygunsuz bir hikaye yazmak için adımı kullandılar. FIFA aracılığıyla kulübe baskı yapmak için herhangi bir talepte bulunmadım” ifadelerini kullandı.

Danimarka basınına konuşan 32 yaşındaki futbolcu, alacaklarına yönelik Trabzonspor’a ihtar çekmediğini ve baskı yapmadığını dile getirdi. Larsen açıklamalarında, “Uygunsuz bir hikaye yazmak için adımı kullandılar. FIFA aracılığıyla kulübe baskı yapmak için herhangi bir talepte bulunmadım. Hem kulüpte hem de ülkede durumun nasıl olduğunu çok iyi biliyorum. Burada şimdiye kadar ki en büyük trajedilerden biri yaşandı ve ülke hala büyük ekonomik sorunlarla bunun acısını çekiyor. Bu nedenle, adımın bu şekilde kullanılması daha da utanç verici” dedi.

Jens Larsen, 'ihtar' iddiaları hakkında konuştu: Utanç verici

Deneyimli savunmacı, kulüpte bir miktar alacağı olduğunu doğrularken “Kulübe inancım var ve maaşı muhtemelen yakın gelecekte alacağız. Kulübün zaten baskı altında olduğunu biliyorum. Başkan yeni ayrıldı ve onun yerine bir başkasının bulunması gerekiyor, ancak kulüp ayrıca biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu da açıkça belirtti. Kulübe bana para göndermesi için baskı yapmadım.” diye konuştu.

Bordo-mavili ekipte bu sezon toplamda 34 mücadelede forma giyen 32 yaşındaki futbolcu, bu karşılaşmalarda 2 gol ve 1 asistlik performans sergiledi.

Trabzonspor Spor Haberler
Source link