Magazin

Görücü usulü evlendiği eşinden boşanmak için Esra Erol’da programına başvuran ve tepkileriyle sosyal medyada viral olan Cemile Karaca, dün tek celsede boşandı. İki çocuğu için 10 bin TL tazminat ödemesi gereken eşinin kredi çekeceğini öğrenen Karaca’nın “Kredi çekmesin, ben tazminat istemiyorum” demesi Esra Erol’u ağlattı.

[ad_1]

Yıllar önce görücü usulü evlendiği iki çocuğunun babası Ramazan Karaca’dan boşanmak isteyen Cemile Karaca, hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvurdu. Canlı yayında kayınvalidesi ile yüzleşirken verdiği tepkilerden dolayı sosyal medyada viral olan Cemile Karaca, dün yayınlanan bölümde duygusal anlar yaşadı.

“KREDİ ÇEKECEKSE TAZMİNATI İSTEMİYORUM”

Ramazan Karaca ile tek celsede boşanan Cemile Karaca, canlı yayında sakin bir şekilde eşiyle yüzleşti. Mahkeme, Ramazan Karaca’nın iki çocuğu için nafakanın yanı sıra 10 bin TL tazminat ödemesine karar verdi. Eski eşinin tazminatı ödemek için kredi çekeceğini öğrenen Cemile Karaca, gözyaşlarına hakim olamadı.

Boşanan Cemile'nin 'Tazminat için kredi çekecekse para istemiyorum' demesi Esra Erol'u ağlattı

“Ramazan’ın durumu iyi değil, kredi çekecekse ben tazminatı istemiyorum” demesi Esra Erol’u ağlattı. Canlı yayında duygusal anlar yaşayan Esra Erol, “Hayatımda ilk defa böyle bir olay yaşıyorum” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Boşanan Cemile'nin 'Tazminat için kredi çekecekse para istemiyorum' demesi Esra Erol'u ağlattı

Esra Erol Atv Magazin Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu