Spor

Hedeflerin odağındaki Kerem Aktürkoğlu’ndan taraftarlarını kızdıracak istek. Bu sezon gösterdiği performansla eleştiri oklarının odağında kalan Aktürkoğlu, yönetimle maaş pazarlığında. Yönetimin kendisine sunduğu teklifin çok üzerinde bir maaş talep eden genç oyuncu, görüşmeleri zora soktu.

[ad_1]

Süper Lig’de 8. hafta geride kalırken, Kerem Aktürkoğlu bu sezon gösterdiği performansla taraftarlarından geçerli notu alamadı. Adana Demirspor maçında da yoğun bir şekilde eleştirilen Aktürkoğlu, hocası Okan Buruk’tan da kesik yemek üzere.

ARADA ÇOK FAZLA FARK VAR

Geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla herkesin takdirini toplayan Kerem Aktürkoğlu, bu sezona istediği gibi başlayamadı. Bir yandan da maaş konusunda yönetimle masaya oturan genç futbolcunun, 10 milyon TL olan ücretinin 30 milyon TL’ye yükseltilmesini beklediği öne sürüldü. Galatasaray yönetimi ise, futbolcusunun ücretini 10 milyon TL daha artırarak, 20 milyon TL’ye çıkarmayı hedefliyordu.

Kerem Aktürkoğlu yönetimle maaş pazarlığında! İstediği rakam herkesi şaşırttı

KEREM’E KULÜBE YOLU GÖZÜKTÜ

Bu sezon gösterdiği performansla eleştirilerin odağında kalan Kerem Aktürkoğlu, taraftarlarından yoğun tepki aldı. Adana Demirspor maçı sonrası kadroda revizyona gitmeyi planlayan Okan Buruk’un, genç oyuncuyu kulübeye çekmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Haberler.com – Spor

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu