Magazin

İtalya’nın en gözde spor spikeri Diletta Leotta, Bayern Münih ve Barcelona maçı öncesi hayranlarının nabzını yükselten bir söz vermişti. Güzel model, Barcelona’nın maçı 3-0 kazanması halinde rövanş maçını çıplak izleyeceğinin sözünü vermişti. Maçı Bayern Münih alınca model de sözünü tutmadı.

[ad_1]

İtalyan model Diletta Leotta ve Seri A yayıncı kuruluşu DAZN’ın muhabiri Diletta Leotta, geçen salı günü Bayern Münih’in Barcelona’yı 2-0 yendiği maç öncesi, Barcelona’nın Bayern’e üç gol atması durumunda Nou Camp stadyumunda çıplak gezme sözü verdi.

Modelin bu sözünden sonra sadece Barcelonalı değil, Bayernli taraftarlar da maçın skorunu dört gözle bekledi. Fakat Bayern’in Barcelona’yı yenmesi ile iki takım taraftarlarının sevinci de kursaklarında kaldı.

'Barça yenerse soyunacağım' demişti! Skor tüm taraftarın hayallerini yıktı

Barcelona, Bayern’i yenmiş olsa 26 Eylülde Nou Campta oynanacak olan maç öncesi model sahada çıplak bir şekilde yürüyecekti.

'Barça yenerse soyunacağım' demişti! Skor tüm taraftarın hayallerini yıktı

Güzel spikerin ilk maçtan istediği sonuç çıkmamasına rağmen dünya genelinde bazı futbolseverler, modelin yine de Nou Camp’ta çıplak bir şekilde yürüyeceği ümidini taşımaya devam ediyor.

'Barça yenerse soyunacağım' demişti! Skor tüm taraftarın hayallerini yıktı

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

Diletta Leotta Bayern Münih Barcelona Magazin Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu