Spor

Kariyerine Hollanda’da devam milli futbolcu Burak Yılmaz, dobra dobra açıklamalar yaptı. Katıldığı Twitch yayınında konuşan Yılmaz’ın, Fatih Terim hakkında söyledikleri gündem oldu. Milli takımda yaşanan prim krizi ile ilgili de konuşan Yılmaz, “Arda’ya, sakın bunun lafını yapma dedim.” şeklinde konuştu. 4 büyüklerde oynadığını ve Fenerbahçe hariç hepsinde formanın hakkını verdiğini belirten milli golcü, Sarı-lacivertli ekipteki başarısızlığı için de “Kendi suçumdu” ifadelerini kullandı.

[ad_1]

Hasan Arda Kaşıkçı’nın Twitch yayınına konuk olan Burak Yılmaz, olay açıklamalar yaptı. Fatih Terim için söyledikleri gündem olurken, milli takımdaki prim krizi için de yıllar sonra ilk kez konuştu.

Galatasaray ile Beşiktaş arasında derbi mücadelesinde yaşanan pozisyon üzerinden konuşan 37 yaşındaki golcü, “Şampiyonluk maçıydı. Biz kazansaydık Galatasaray’ın önüne geçecektik. Ben olsam öyle bir gülüş yapmazdım orada. O kendimi yere attığımı düşündü ama bana faul vardı orada. Kaç kişinin önündeyiz. Neyse konuşmak istemiyorum.” dedi.

Burak Yılmaz'dan olay sözler! Fatih Terim için söyledikleri gündem oldu

Milli takımda yaşanan prim krizine de değinen Burak Yılmaz, o zamanlar yaşananları anlattı. Yılmaz,” Arda bana bir hediye alırsın artık karam dedi. Selçuk da ‘Ona prim yatmadı.’ diye karşılık verdi. Arda bunu duyunca delirdi. Ben de Arda’ya sakın bunun lafını yapma dedim.” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz'dan olay sözler! Fatih Terim için söyledikleri gündem oldu

Türkiye’de 4 büyüklerin hepsinde aslanlar gibi forma giydim diyen Burak Yılmaz, “Fenerbahçe hariç hepsinin hakkını verdim. Fenerbahçe’deyken Aragones’e denk geldim. Çok aksi bir kişilikti. Ben de gençtim sonuçta. Fenerbahçe’de başarısızlığım kendi suçumdu.” dedi.

Burak Yılmaz'dan olay sözler! Fatih Terim için söyledikleri gündem oldu

Haberler.com – Spor

Burak Yılmaz Fatih Terim Milli Takım Arda Turan Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu