Kars’a kayyumla hizmet geldi

Kentte yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Belediye kentte girmedik cadde ve sokak bırakmadı. Yapılan yollar ise tek tek vatandaşların hizmetine açılıyor.

Kars Belediye Başkanlığı’nca 2022 yılı inşaat sezonunda başlatılan yol çalışmaları hız kesmiyor.

Kenti inşaat alına çeviren belediye, yolları ve kaldırımları yeniliyor. Yapılan sıcak asfalt yollar kenttin çehresini değiştiriyor.

“Böyle çalışma görülmedi”

Kars tarihinde bu şekilde çalışma görülmediğini ifade eden vatandaşlar,Yıllardır Kars’ta böyle çalışma görmedik. Belediye bütün yolları neredeyse kazdı. Altyapı çalışmaları da aynı anda yapılıyor. Yol ve kaldırımların kalıcı olması için başta elektrikler olmak Kargaz ve Telekom hatları da yer altına alınıyor. Bu şekilde yapılan yolların yeniden kazılmasının da önüne geçiliyor. dediler.

“Kars kayyumla hizmet gördü”

Kars’ta uzun yıllar yol ve kaldırım sorunu yaşandığını belirten vatandaşlar, kayyumla Kars’a hizmet geldiğine dikkat çektiler.

Devletin bütün imkanlarının Kars’a seferber edildiğinin altını çizen vatandaşlar, Kars kayyumla hizmet gördü. Devlet bütün imkanlarını Kars için seferber etmiş durumda, yürütülen çalışmalar bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. diye konuştu.

İHA’nın haberine göre, çalışmaların yıl sonuna kadar devam edeceği öğrenildi.

Kars’a kayyumla hizmet geldi #1

Kars’a kayyumla hizmet geldi #2

Kars’a kayyumla hizmet geldi #3

Kars’a kayyumla hizmet geldi #4

Kaynak