Spor

Romanya polisi tarafından tecavüz ve insan kaçakçılığı suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Andrew Tate ile beraber parti yaptığı sırada video paylaşan G2 Esports’un CEO’su Carlos Rodriguez, taraftara ilk önce rest çekti, ardından ise özür diledi.

[ad_1]

Bükreş merkezli bir Rumen gazetesi tarafından yayınlanan habere göre Andrew Tate ve kardeşi Tristan’ın villası Nisan ayında Rumen polisler tarafından basıldı ve kardeşler gözaltına alındı. Tate ile parti yapan CEO, taraftarın tepkisine uğradı

Geçtiğimiz aylarda Rumen polisleri tarafından tecavüz ve insan kaçakçılığı suçlarıyla hakkında soruşturma başlatılan eski Twitch yayıncısı Andrew Tate ile beraber partiden video paylaşan Almanya merkezli espor takımı G2 Esports’un CEO’su Carlos Rodriguez’e tepkiler yağdı.

Önce rest çekti sonra özür diledi! İnsan kaçakçısı ile beraber video paylaşan takım CEO'suna tepki yağdıAndrew Tate

Gelen tepkilerin ardından taraftara rest çeken CEO, “Kimse benim dostluklarımı denetleyemez, çizgimi buraya çekiyorum. İstediğim kişiyle parti yaparım” sözlerine yer verdi. Ancak Rodriguez, bu paylaşımının ardından taraftardan özür diledi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geçtiğimiz günlerde Rodriguez, G2 Esports’un League of Legends takımının turnuvaya hak kazanmasını kutlarken bir video paylaştı. Videonun arka planında Andrew Tate’in de gözükmesiyle beraber CEO Rodriguez, taraftardan özür diledi.

Önce rest çekti sonra özür diledi! İnsan kaçakçısı ile beraber video paylaşan takım CEO'suna tepki yağdı

G2 Esports’un CEO’su Rodriguez’in Twitter’dan yaptığı özür mahiyetindeki paylaşımda, “Bu hafta sonu pek çok G2 hayranı hayal kırıklığına uğradı ve bu da benim neyi temsil ettiğim konusunda kafa karışıklığına neden oldu. Kim olduğunuza veya nereden geldiğinize bakmaksızın mutlak fırsat eşitliğini savunmak her zaman tutarlı hedefim olmuştur.” sözlerine yer verdi. Açıklamasının devamında ise “Hata yapma, hayatım öğrenmelerle doluydu ve geçmişte karşılaştığım durumlardan payımı aldım. Bu odayı doğru okuyamadım, yarattığı tartışmalardan dolayı kendimi kötü hissediyorum ve ayağa kalkıp sonuçları tam olarak kabul edeceğim.” dedi.

Önce rest çekti sonra özür diledi! İnsan kaçakçısı ile beraber video paylaşan takım CEO'suna tepki yağdıCarlos Rodriguez

Gamegar Spor Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu