Magazin

Sahne aldığı mekanda istek şarkılarını bilmediği için tartıştığı 3 kişi tarafından dövülerek öldürülen müzisyen Onur Şener’in yıllar önce O Ses Türkiye’ye katıldığı ortaya çıktı. Seneler önce yarışmada düet yaptığı Şener’in ölüm haberini alan Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Onur’un canice öldürülmesini kabul edemiyorum. İstediğimiz tek şey müziğe ve sanatçıya saygı” dedi.

[ad_1]

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında 3 kişi, istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Onur Şener’e saldırdı. Aldığı darbelerle ağır yaralanan Şener, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Gözaltına alınan Şener’in ikisi bakanlık çalışanı biri de Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’nde mühendislik yapan katil zanlıları, sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.

HADİSE: CANİCE ÖLDÜRÜLMESİNİ KABUL EDEMİYORUM

Ölümüyle sanat dünyasını yasa boğan ve sosyal medyanın gündemi olan Onur Şener’in 2013 senesinde O Ses Türkiye‘ye katıldığı ortaya çıktı. O Ses Türkiye programında “Show Must Go On” şarkısıyla hafızalara kazınan Onur Şener, Hadise ile de düet yapmıştı. Birlikte düet yaptığı müzisyenin öldürüldüğünü öğrenen ünlü şarkıcı Hadise, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “O Ses Türkiye sahnesinde birlikte şarkı söylediğim Onur Şener’in canice öldürülmesini kabul edemiyorum. Çok üzgünüm, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. İstediğimiz tek şey müziğe, sanatçıya ve sanata saygı” ifadelerini kullandı.

Hadise, 9 sene önce O Ses Türkiye'de düet yaptığı Onur Şener'in öldürülmesine isyan etti

O Ses Türkiye Hadise Magazin Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu