UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 turunda Bayern Münih’e elenen ve büyük hayal kırıklığı yaşayan Paris Saint-Germain’de yeni hoca arayışları başladı. Başarısızlıkta büyük pay sahibi olan Christophe Galtier’in yerine düşünülen isim ise taraftarın da özellikle istediği Zinedine Zidane.

İspanyol basınında Marca’da yer alan habere göre, PSG’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısızlığının ardından futbol danışmanı Luis Campos ve teknik direktör Christophe Galtier’in koltukları sallanmaya başladı.

Sezon başında da adı sıklıkla PSG ile anılan Zinedine Zidane’ın yeniden çalışmaya başlamak istediği belirtilirken, Carlo Ancelotti’nin Real Madrid’deki geleceğinin henüz belli olmaması sebebiyle Real Madrid ihtimalinin de Zidane için masada bulunduğu ifade edildi.

Katar ile güçlü ilişkileri bulunan Fransız teknik adamın Paris Saint-Germain için kapıları kapatmadığı ifade edilirken, bu birlikteliğin gerçekleşmesi halinde takım yönetimindeki tüm gücü elinde almak isteyen Zidane ile Luis Campos’un birlikte çalışma ihtimalinin düşük olduğuna yer verildi.

Paris Saint Germain Handball Zinedine Zidane Spor Haberler
Source link