Spor

Son dakika: Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City, teknik direktör Shota Arveladze ile yollarını ayırdı. İngiliz ekibinde 30 resmi maça çıkan Shota 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 15 mağlubiyet alarak büyük hayal kırıklığı yarattı. Deneyimli hocanın ayrılığı sonrası açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Milli arada Shota ile takımın durumu ve geleceği hakkında bir dizi toplantı yaptık. Bu toplantılar devam ettikçe görüşlerimizin uyuşmadığını anladık. Bu yüzden yolları ayırma kararı aldık.” dedi.

[ad_1]

Acun Ilıcalı‘nın Championship ekibi Hull City’i satın aldıktan sonra takımın başına getirdiği Shota Arveladze, görevde 30 maç kalabildi.

Hull City’den yapılan açıklamada, teknik direktör Shota Arveladze ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Deneyimli hoca ile sezona iyi bir başlangıç yapan İngiliz ekibi, son 4 maçta mağlup olarak, düşme hattının 1 puan üzerine kadar geriledi.

Ayrılığa ilişkin açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Milli arada Shota ile takımın durumu ve geleceği hakkında bir dizi toplantı yaptık. Bu toplantılar devam ettikçe görüşlerimizin uyuşmadığını anladık. Bu yüzden yolları ayırma kararı aldık. Odak noktamız şimdi Andy ve ekibini desteklemek, bu kulübü ileri götürmek için mümkün olan en iyi teknik direktörü bulmak.” ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Acun Ilıcalı yolları resmen ayırdı! Hull City'de Shota Arveladze dönemi sona erdi

İngiliz ekibinin başında 30 resmi maça çıkan teknik direktör Shota Arveladze 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 15 mağlubiyet alarak büyük hayal kırıklığı yaşattı.

İlgili Haberler
Haberler.com / Ali GülhanSpor

Shota Arveledze Acun Ilıcalı Spor Haberler Son Dakika[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu