Magazin

Sosyal medyada bir kişi, öğretmen olduğunu iddia ederek bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda, “Rojin: ‘ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor’ Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen” ifadelerini kullanan şahsa Seçkin’den sert yanıt geldi. Seçkin, “Hocam, öğrencinizin boyu uzayacak ama sizin onu aşağılamanız kalıcı olacak” ifadelerini kullandı.

[ad_1]

Twitter‘da bir kullanıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda öğretmen olduğunu belirterek “Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: ‘Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor.’ Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?” şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

Ece Seçkin, kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene sert çıktı

“ÖĞRENCİNİZİ AŞAĞILAMANIZ KALICI OLACAK”

O paylaşım sosyal medyada öğrenciyle alay edildiği gerekçesiyle tepki gördü. Tweette adı geçen Ece Seçkin de öğretmenin paylaşımını alıntılayarak şöyle dedi: “Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin’in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim.” Paylaşımların ve tepkinin ardından hesabın kapatıldığı görüldü.

Ece Seçkin, kendisi üzerinden öğrencisine boy esprisi yapan öğretmene sert çıktı

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Ece Seçkin Twitter Magazin Haberler[ad_2]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu